MEIST


Oleme Tallinna 21. Kooli õpilasfirma BumbleBee, kes toodab nahahooldustooteid. Oleme noored, kes väärtustavad loodust ja peavad tähtsaks meid ümbritsevat keskkonda. Meie firma sai alguse sellest, kui märkasime turul vajadust toodete järgi, mis on keskkonnasõbralikud nii sisu kui ka pakenduse poolest. Meie firma eesmärgiks on jätta oma tegevusest võimalikult väike ökoloogiline jalajälg ning samal ajal pakkuda just Sulle puhtastest loodsilkest komponentidest toodetud  kodumaiseid tooteid. Toodete üheks põhikompondendiks on mesi, mille kohta saate lugeda pikemalt veebilehe ''Toorainete'' osas.
Meie eesmärgiks on pakkuda Teile looduslikke ning kodumaisete toorainetega valmistatud nahahooldustooteid, mis on pakendatud loodussõbralikesse pakenditesse, sest meie firma eesmärgiks on looduse puhtana hoidmine. Oleme valmistanud tooted, mis sobivad erinevate nahatüüpidega inimestele. 

   Looduslike nahahooldustoodete kasutamine teeb head nii ümbritsevale keskkonnale kui ka Sulle!
Meie tiim

Simone on meie tegevjuht. Ta on töökas ning kindla mõistusega tiimijuht, kes tagab meie firma jätkusuutliku arengu ja toimimise, samal ajal hoides meie tiimi positiivse ja ühtsena.

- Simone Hallingu -


Mariette on meie finantsjuht. Ta on nupukas ning põhjalikult analüüsiv tiimiliige, kellele ei jää ükski viga tähelepanemata ning selletõttu oleme usaldanud tema tegelema firma rahalise poolega.

- Mariette Rätsep -Katariina on meie turundusjuht. Ta on enesekindel ja avatud inimene, kes vastutab meie toodete reklaamimise eest ning loob häid suhteid klientide ja koostööpartneritega.

- Katariina Ilmoja -